אודות העין השלישית

תחומי ההתמחות של החברה:

חברתנו מעניקה שירותים בתחומים רבים ובניהם ניתן למצוא:

  1. התאמת מצלמות אבטחה – לרשותנו מגוון מוצרים עצום (כמו מצלמות צינור או מצלמות נסתרות), המעניק פתרונות הגנה לעולם העסקי והפרטי, כמו גם שירותי התקנה ברמה גבוהה.
  2. מערכות אזעקה – אנו מחזיקים בוותק של 15 שנים בתחום האזעקות, ויכולים להתאים מערכות לכל צורך של לקוחותינו.
  3. מערכות אינטרקום – החברה מחזיקה מערכות אינטרקום ובקרת כניסה למבנים, ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, המתאימים למבנים עסקיים או פרטיים.
  4. תשתיות תקשורת – אנו מעסיקים יועצים מקצועיים שיכולים לעזור לכם להתקין תשתיות תקשורת ואינטרנט מתקדמות, על כלל הציוד הדרוש לכם (ראוטרים, סוויצים, ארונות תקשורת ועוד מוצרים), בהתאם לפעילות העסקית שאתם רוצים לבצע בחלל הפנים.
  5. מוצרי גילוי אש – כך שהנכס שלכם יעמוד בכלל הדרישות של שירותי כיבוי האש ויהיה נכס בטוח לפעילות גם כאשר כל אנשי הצוות או בני הבית נמצאים במקום.

הצוות המקצועי וחוויית הלקוח

היכולות של אנשי העין השלישית לתת מענה נרחב לצרכים מקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, תולדה של שנים רבות של היכרות עם הלקוחות הישראליים ועם השוק הישראלי. אנו שומרים על רמת שירות גבוהה במיוחד של כל אחד מאנשי הצוות שלנו מ, וכך מאפשרים ללקוחות החברה לקבל מוצרים בהתאמה אישית, תוך יצירת סטנדרט טכני מן השורה הראשונה.והכל, על בסיס תמחור הוגן וריאלי, שתואם את מחירי השוק ובעיקר מאפשר לכם לקבל את המוצרים הדרושים לכם בתנאים הנוחים ביותר שקיימים כיום בשוק הישראלי.

Asset 1